شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

اخبار و مقالات

نقاط قوت و ضعف نرده

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت دوم)

انواع نرده برای پله گرد را با توجه به سبک مورد استفاده در طراحی آن ها می توان به انواع چیپندل، روستیک، کرافتسمن، بالوستر و … دسته بندی نمود. که هر کدام از این سبک ها با توجه به ویژگی هایی که دارند، در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت اول)

انواع نرده برای پله گرد با توجه به سبک طراحی و متریال مورد استفاده در ساخت آن ها متفاوت است. این نرده ها هر کدام دارای نقاط قوت و نقاط ضعفی هستند که با توجه به نیازهای طراحی و … می توان مناسب ترین آن ها را انتخاب نمود. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
ایده ای برای زیر پله گرد

ایده ای برای طراحی زیر پله گرد (قسمت سوم)

طراحی پله های گرد با عرض زیاد یکی از انتخاب های جذاب، در طراحی داخلی خانه های مجلل و بزرگ است. معمولا استفاده از این پله ها می تواند شکوه و عظمت یک فضا را چندین برابر کند. به همین دلیل است که در طراحی ویلا، خانه های بزرگ و

مطالعه مقاله
ایده برای زیر پله

ایده ای برای طراحی زیر پله گرد (قسمت دوم)

طراحی پله گرد از محبوبیت بالایی برخوردار است. در طراحی خانه های دوبلکس به سبک کلاسیک، استفاده از پله های گرد می تواند شکوه و عظمت فضای داخل خانه را چندین برابر کند. در سبک های مدرن نیز استفاده از پله های گرد می تواند در نهایت سادگی، زیبایی خیره کننده ای ایجاد نماید. این محتوا به منظور آشنایی با ایده ای برای طراحی زیر پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
ایده برای طراحی زیر پله

ایده ای برای طراحی زیر پله گرد (قسمت اول)

طراحی پله گرد یکی از جذاب ترین ایده ها جهت طراحی دکوراسیون خانه های دوبلکس است. پله های گرد از زمان های بسیار دور مورد استقبال قرار گرفته اند. زیرا ساده ترین نوع پله گرد نیز از جذابیت برخوردار است. همچنین مزایای این پله ها دارند، موجب کاربرد فراوان آن ها شده است. این محتوا به منظور آشنایی با ایده هایی جهت طراحی زیر پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
طراحی پله گرد

طراحی پله گرد مزایا و معایب آن (قسمت سوم)

طراحی پله گرد می تواند یکی از مناسب ترین انتخاب های طراحی خانه های دوبلکس باشد. زیرا علاوه بر زیبایی از استحکام بسیار بالایی نیز برخوردار است. به طور کلی طراحی پله گرد یکی از شاهکارهای معماری محسوب می شود. این محتوا به منظور آشنایی با طراحی پله گرد مزایا و معایب آن، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
طراحی پله گرد

طراحی پله گرد مزایا و معایب آن(قسمت دوم)

طراحی پله گرد به گونه ای است که می تواند با استفاده از ساده ترین متریال ها نیز، بی نظیرترین تصاویر را به نمایش بگذارد. به همین دلیل است که استفاده از این طراحی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. طراحی پله گرد می تواند در انواع مختلفی اجرا شود. این محتوا به منظور آشنایی با طراحی پله گرد مزایا و معایب آن، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
طراحی پله گرد

طراحی پله گرد مزایا و معایب آن (قسمت اول)

در خانه های دوبلکس یکی از زیباترین و بهترین انتخاب برای طراحی پله ها، استفاده از پله های مارپیچ می باشد. طراحی پله گرد میتواند شکوه و زیبایی بسیار زیادی در فضای خانه ایجاد نماید. به همین دلیل است که از زمانهای بسیار دور در معماری خانه ها مورد توجه قرار گرفته است. این محتوا به منظور آشنایی با طراحی پله گرد مزایا و معایب آن، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
پله فرار (اضطرار)

ضوابط مرتبط با طراحی پله فرار

پله فرار (اضطرار) از ضروری ترین و اضطراری ترین المان های طراحی شده در ساختمان های بیش از 5 طبقه است. که معمولا در شرایط بحرانی مانند زلزله، آتش سوزی و … از آن ها استفاده می شود. این پله ها به منظور فرار به سمت خارج از ساختمان طراحی می شوند. این محتوا به منظور آشنایی با ضوابط طراحی پله فرار (اضطرار)، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
تزئینات راه پله

تزئینات راه پله با جذاب ترین ایده ها (قسمت پنجم)

تزئینات راه پله تنها به معنای تزیین پله ها نیست. تزیین دیوارهای کنار راه پله و زیر پله ها نیز می توانند، بخشی از تزئینات راه پله محسوب می شوند. به همین دلیل از ایده های جذاب جهت تزیین راه پله ، میتوان به استفاده درست و تزیین زیر پله ها نیز اشاره نمود. این محتوا به منظور آشنایی با ایده های جذاب برای تزئینات راه پله، نگارش شده است.

مطالعه مقاله