شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

اخبار و مقالات

اشنایی با ضوابط پله گرد

آشنایی با ضوابط راه پله گرد(قسمت اول)

راه پله ها از مهمترین عناصر سازه ای در طراحی ساختمان ها هستند، که ارتباط میان طبقات را ممکن می سازند. به همین دلیل برای انتخاب بهترین راه پله ها نیاز است تا با ضوابط راه پله به طور کامل آشنا شویم. یکی از جذاب ترین راه پله ها، پله های گرد هستند. این محتوا به منظور آشنایی با ضوابط راه پله گرد در طراحی و اجرا، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
فضای مورد نیاز

فضای مورد نیاز جهت اجرای پله اسپیرال

امروزه به راحتی می توان پله های اسپیرال را یکی از جذاب ترین و پرکاربردترین راه پله های طراحی شده، شناخت. اما نکته قابل توجه در رابطه با انواع راه پله اسپیرال، شعاع داخلی انواع این راه پله ها است. این محتوا به منظور آشنایی با فضای مورد نیاز جهت اجرای پله اسپیرال، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
زمان مناسب ساخت راه پله

زمان مناسب جهت ساختن راه پله گرد

یکی از زیباترین و محبوب ترین مدل های طراحی راه پله، استفاده از پله های گرد است. که امروزه به وفور در طراحی خانه های دوبلکس از آن ها استفاده می شود. استحکام و مقاومت راه پله گرد نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این محتوا به منظور آشنایی با زمان مناسب جهت ساختن راه پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط9

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت نهم)

از انواع نرده برای پله گرد با توجه به متریال مورد استفاده در ساخت آن ها، می توان به نرده های استیل اشاره داشت. این نرده ها به دلیل میزان مقاومت و استحکام بسیار بالایی که دارند، مورد استقبال بسیاری از طراحان و کارفرمایان قرار گرفته است. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت قسمت 8

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت هشتم)

یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نرده های مورد استفاده در طراحی راه پله های گرد، نرده های چوبی هستند. این نرده ها از قدیمی ترین و در عین حال جذاب ترین انواع نرده برای پله گرد هستند. که می توان از آن ها در سبک های مختلف استفاده نمود. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف7

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت هفتم)

از انواع نرده برای پله گرد می توان به نرده های شیشه ای اشاره نمود. این نرده ها از جمله نرده های مورد استفاده در سبک مدرن هستند. که به دلیل زیبایی خیره کننده ای که دارند، در فضاهای مختلف با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
اشنایی با نقاط ضعف و قوت 6

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت ششم)

نرده های مورد استفاده در طراحی راه پله ها با توجه به سبک مورد استفاده در طراحی و متریال های مورد استفاده در ساخت آن ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. از انواع نرده برای پله گرد می توان به نرده های چیپندل و … اشاره نمود. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف انواع نرده 5

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت پنجم)

نرده ها یکی از المان های ضروری در طراحی راه پله ها است. که نقش بسیار موثری در حفظ ایمنی و افزایش زیبایی پله ها دارد. از آنجایی که امروزه تنوع بسیار زیادی در طرح و مدل پله ها وجود دارد، در طراحی نرده ها نیز تنوع بسیار بالایی وجود دارد. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف نرده

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت چهارم)

راه پله ها یکی از عناصر بسیار کاربردی و البته تاثیر گذار در زیبایی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها هستند. که طراحی منحصر به فرد و هماهنگ آن ها با دکوراسیون می تواند جذابیت خیره کننده ای را در طراحی فضا به وجود آورد. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت سوم)

با توجه به پیشرفت بسیار خارق العاده در صنعت ساختمان سازی و در حوزه معماری داخلی و خارجی، استفاده نمودن از ایده ها و طرح های به روز در طراحی ضروری است. راه پله ها و تزئینات آن نیز از این قاعده جدا نیستند. یکی از آنها پله های گرد هستند. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله