شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

اخبار و مقالات

طراحی پله گرد

طراحی پله گرد مزایا و معایب آن(قسمت دوم)

طراحی پله گرد به گونه ای است که می تواند با استفاده از ساده ترین متریال ها نیز، بی نظیرترین تصاویر را به نمایش بگذارد. به همین دلیل است که استفاده از این طراحی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. طراحی پله گرد می تواند در انواع مختلفی اجرا شود. این محتوا به منظور آشنایی با طراحی پله گرد مزایا و معایب آن، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
طراحی پله گرد

طراحی پله گرد مزایا و معایب آن (قسمت اول)

در خانه های دوبلکس یکی از زیباترین و بهترین انتخاب برای طراحی پله ها، استفاده از پله های مارپیچ می باشد. طراحی پله گرد میتواند شکوه و زیبایی بسیار زیادی در فضای خانه ایجاد نماید. به همین دلیل است که از زمانهای بسیار دور در معماری خانه ها مورد توجه قرار گرفته است. این محتوا به منظور آشنایی با طراحی پله گرد مزایا و معایب آن، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
پله فرار (اضطرار)

ضوابط مرتبط با طراحی پله فرار

پله فرار (اضطرار) از ضروری ترین و اضطراری ترین المان های طراحی شده در ساختمان های بیش از 5 طبقه است. که معمولا در شرایط بحرانی مانند زلزله، آتش سوزی و … از آن ها استفاده می شود. این پله ها به منظور فرار به سمت خارج از ساختمان طراحی می شوند. این محتوا به منظور آشنایی با ضوابط طراحی پله فرار (اضطرار)، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
تزئینات راه پله

تزئینات راه پله با جذاب ترین ایده ها (قسمت پنجم)

تزئینات راه پله تنها به معنای تزیین پله ها نیست. تزیین دیوارهای کنار راه پله و زیر پله ها نیز می توانند، بخشی از تزئینات راه پله محسوب می شوند. به همین دلیل از ایده های جذاب جهت تزیین راه پله ، میتوان به استفاده درست و تزیین زیر پله ها نیز اشاره نمود. این محتوا به منظور آشنایی با ایده های جذاب برای تزئینات راه پله، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
پله چوبی ترموود

مزایای پله چوبی ساخته شده با ترموود

چوب از جمله متریال های بسیار پرطرفدار و محبوب در حوزه دکوراسیون داخلی می باشد. که امروزه در تمامی سبک های معماری از آن استفاده می شود. اما نکته قابل توجه در رابطه با این متریال عدم مقاومت آن در برابر حرارت و ضعف بالای آن در برابر رطوبت است. این محتوا به منظور آشنایی با مزایای پله چوبی ساخته شده با ترموود، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
تزئین راه پله با وسایل ساده

تزئینات راه پله با جذاب ترین ایده ها (قسمت چهارم)

ایده های بسیار جذاب و متنوعی برای تزئینات راه پله وجود دارد. که با توجه به سبک طراحی و دکوراسیون می توان از آن ها استفاده نمود. در بسیاری از مواقع ممکن است افراد قادر به هزینه های سنگین جهت تزئینات راه پله ها نباشند. این محتوا به منظور آشنایی با ایده های جذاب برای تزئینات راه پله، نگارش شده است.

مطالعه مقاله

تزئینات پله با جذاب ترین ایده ها (قسمت سوم)

طراحی و تزیین راه پله ها از تکنیک های نسبتا کم هزینه ای می باشد که، می تواند در ایجاد تغییر و زیبایی فضا بسیار تاثیر گذار واقع شود. به همین دلیل در صورتی که اقدام به بازسازی و یا طراحی دکوراسیون داخلی نموده اید. تزئینات پله ها را فراموش

مطالعه مقاله
کف پله چوبی

دلایل انتخاب کف پله چوبی

از آنجایی که تنوع در متریال های مورد استفاده در ساخت پله ها، بسیار زیاد است. خیلی از افراد نسبت به انتخاب متریال جهت طراحی و ساخت پله ها تردید دارند. به همین دلیل نمی توانند به درستی جنس پله ها را مشخص نمایند. یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین

مطالعه مقاله
تزئینات راه پله

تزئینات راه پله با جذاب ترین ایده ها (قسمت دوم)

تزئینات راه پله با جذاب ترین ایده ها (قسمت دوم) زمانی که قرار به بازسازی و طراحی خانه ها باشد. معمولا راه پله ها از جمله مواردی هستند که در نظر طراح پررنگ می شوند. از آنجایی که تغییر راه پله ها کار نسبتا دشواری می باشد. بهترین کار برای

مطالعه مقاله
پله چوبی

مزایای استفاده از راه پله چوبی

مزایای استفاده از راه پله چوبی امروزه استفاده از راه پله چوبی در تمامی سبک های معماری مرسوم می باشد. این پله ها در هر سبک می توانند به خوبی با دیگر عناصر موجود در فضا هماهنگ شده و جذابیت خود را حفظ نماید. به همین دلیل است که پله

مطالعه مقاله