شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

ایده های جذاب جهت طراحی انواع پله های دوبلکس (قسمت دوم)

آن چیزی که باعث ایجاد تفاوت میان انواع پله های دوبلکس می شود. فرم، ابعاد، متریال و بافتی است که برای طراحی پله ها مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی از آنجایی که ساختار کلی پله ها یکسان می باشد، تنها ظاهر آن ها است که موجب تمایز پله ها از یکدیگر می شود. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با ایده های جذاب جهت طراحی انواع پله های دوبلکس، بیشتر آشنا کنیم.

پله دوبلکس
ایده های جذاب جهت طراحی انواع پله

ایده های جذاب برای طراحی انواع پله های دوبلکس

اگر به تصاویر بالا دقت کنید، برخی از انواع پله ها را خواهید دید. این سه مدل پله ساختاری کاملا یکسان دارند. از طرفی کارایی آن ها به عنوان پله دوبلکس، برقراری ارتباط میان دو طبقه است. پس چه تفاوتی میان آن ها وجود دارد که موجب تمایز آن ها نسبت به یکدیگر می شود. از طرفی هر سه مدل با استفاده از چوب طراحی شده اند. پله های طراحی شده در سمت چپ، ترکیبی از چوب و فلز است که می تواند فضایی را جهت نگهداری کتاب و یا وسایل دکوری نیز ایجاد نماید. این پله ها انتخابی بسیار مناسب، جهت استفاده در طراحی های مدرن می باشند.

پله های طراحی شده به صورت مثلثی را مشاهده نمایید. از این پله ها زمانی می توان استفاده نمود که هر دو طرف راه پله ها به دیوار متصل شوند. البته این پله ها می توانند به عنوان فضای بازی برای کودکان نیز محسوب شوند. البته حرکت روی این پله، کمی سخت تر از دیگر انواع آن می باشد. در نهایت نیز پله هایی را می بینید. که در نهایت سادگی با استفاده از چوب جذابیت بسیار زیادی را در محیط ایجاد نموده اند. این پله ها را می توان در فضایی که قابلیت اتصال راه پله به دیوار وجود ندارد، به راحتی اجرا نمود.