شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

ایده های جذاب جهت طراحی پله دوبلکس (قسمت چهارم)

همانطور که در مقاله های قبلی شما را با برخی از انواع پله های دوبلکس آشنا کردیم. در این مقاله نیز می خواهیم برخی دیگر از ایده های جذاب جهت طراحی پله های دوبلکس را در اختیار شما قرار دهیم. تا بتوانید با دید بازتری نسبت به انواع پله های دوبلکس پیدا نمایید. در این صورت می توانید با توجه به سبک معماری، سلیقه و متراژی که در اختیار دارید، بهترین پله دوبلکس را طراحی نمایید.

طراحی انواع پله های دوبلکس
ایده های جذاب جهت طراحی پله های دوبلکس

نمونه ای از طراحی پله های دوبلکس

به تصویر بالا نگاه کنید. این تصویر نمونه ای از یک پله دوبلکس است که می توان در خانه های کوچک مورد استفاده قرار داد. این پله ایده مناسبی جهت استفاده در خانه هایی است که با کمبود جا برای نگهداری از وسایل روبرو هستند. زیرا به راحتی می توان فضای زیر پله را با استفاده از کشو کاملا کاربردی نمود. همچنین می توان به جای کشو با استفاده از قفسه آن را به یک کتابخانه تبدیل نمود. این پله با استفاده از چوب مشابه کشوها طراحی شده است و کاملا مناسب برای خانه های مدرن می باشد.

طراحی انواع پله دوبلکس

این تصویر نیز نوع دیگری از انواع پله های دوبلکس است. که به راحتی می توان از آن در خانه هایی با متراژ کم استفاده نمود. از طرفی این پله ها می تواند از جذابیت خاصی در سبک مدرن برخوردار باشد. اجرای این پله نیاز به فضای زیادی ندارد. به همین دلیل توصیه می شود از آن در خانه های کوچک استفاده شود. متریال مورد استفاده در این پله ها کف پله های چوبی و نرده های فلزی است. از طرفی زیرپله به طور کامل با استفاده از مصالح دیوار مسدود شده است. به همین دلیل نمی توان از آن استفاده نمود. اما شما می توانید از فضای زیر پله به عنوان باکسی جهت نگهداری وسایل استفاده نمایید.