شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

اخبار و مقالات

نقاط قوت قسمت 8

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت هشتم)

یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین نرده های مورد استفاده در طراحی راه پله های گرد، نرده های چوبی هستند. این نرده ها از قدیمی ترین و در عین حال جذاب ترین انواع نرده برای پله گرد هستند. که می توان از آن ها در سبک های مختلف استفاده نمود. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف7

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت هفتم)

از انواع نرده برای پله گرد می توان به نرده های شیشه ای اشاره نمود. این نرده ها از جمله نرده های مورد استفاده در سبک مدرن هستند. که به دلیل زیبایی خیره کننده ای که دارند، در فضاهای مختلف با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
اشنایی با نقاط ضعف و قوت 6

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت ششم)

نرده های مورد استفاده در طراحی راه پله ها با توجه به سبک مورد استفاده در طراحی و متریال های مورد استفاده در ساخت آن ها به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. از انواع نرده برای پله گرد می توان به نرده های چیپندل و … اشاره نمود. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف انواع نرده 5

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت پنجم)

نرده ها یکی از المان های ضروری در طراحی راه پله ها است. که نقش بسیار موثری در حفظ ایمنی و افزایش زیبایی پله ها دارد. از آنجایی که امروزه تنوع بسیار زیادی در طرح و مدل پله ها وجود دارد، در طراحی نرده ها نیز تنوع بسیار بالایی وجود دارد. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف نرده

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت چهارم)

راه پله ها یکی از عناصر بسیار کاربردی و البته تاثیر گذار در زیبایی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها هستند. که طراحی منحصر به فرد و هماهنگ آن ها با دکوراسیون می تواند جذابیت خیره کننده ای را در طراحی فضا به وجود آورد. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت سوم)

با توجه به پیشرفت بسیار خارق العاده در صنعت ساختمان سازی و در حوزه معماری داخلی و خارجی، استفاده نمودن از ایده ها و طرح های به روز در طراحی ضروری است. راه پله ها و تزئینات آن نیز از این قاعده جدا نیستند. یکی از آنها پله های گرد هستند. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
نقاط قوت و ضعف نرده

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت دوم)

انواع نرده برای پله گرد را با توجه به سبک مورد استفاده در طراحی آن ها می توان به انواع چیپندل، روستیک، کرافتسمن، بالوستر و … دسته بندی نمود. که هر کدام از این سبک ها با توجه به ویژگی هایی که دارند، در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله

نقاط قوت و ضعف انواع نرده برای پله گرد (قسمت اول)

انواع نرده برای پله گرد با توجه به سبک طراحی و متریال مورد استفاده در ساخت آن ها متفاوت است. این نرده ها هر کدام دارای نقاط قوت و نقاط ضعفی هستند که با توجه به نیازهای طراحی و … می توان مناسب ترین آن ها را انتخاب نمود. این محتوا به منظور آشنایی با نقاط قوت و نقاط ضعف انواع نرده برای پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله
ایده ای برای زیر پله گرد

ایده ای برای طراحی زیر پله گرد (قسمت سوم)

طراحی پله های گرد با عرض زیاد یکی از انتخاب های جذاب، در طراحی داخلی خانه های مجلل و بزرگ است. معمولا استفاده از این پله ها می تواند شکوه و عظمت یک فضا را چندین برابر کند. به همین دلیل است که در طراحی ویلا، خانه های بزرگ و

مطالعه مقاله
ایده برای زیر پله

ایده ای برای طراحی زیر پله گرد (قسمت دوم)

طراحی پله گرد از محبوبیت بالایی برخوردار است. در طراحی خانه های دوبلکس به سبک کلاسیک، استفاده از پله های گرد می تواند شکوه و عظمت فضای داخل خانه را چندین برابر کند. در سبک های مدرن نیز استفاده از پله های گرد می تواند در نهایت سادگی، زیبایی خیره کننده ای ایجاد نماید. این محتوا به منظور آشنایی با ایده ای برای طراحی زیر پله گرد، نگارش شده است.

مطالعه مقاله