شماره تماس: 09166228323 - 09165265638

انواع پله های دوبلکس در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

طراحی راه پله ها امروزه نقش بسیار موثری در افزایش زیبایی و جذابیت فضا و دکوراسیون داخلی خانه ها دارد. قرار گیری پله ها در جای درستی از فضا و همچنین طراحی راه پله ها متناسب به طراحی فضا از جمله مواردی است که می تواند این زیبایی را مختل و یا آن را چندین برابر نماید. استفاده نمودن از انواع پله دوبلکس در خانه های بزرگ و ویلاها امروزه امری ضروری شناخته می شود. اما این پله ها باید کاملا مطابق با طراحی داخلی خانه انتخاب شوند. به همین منظور در ادامه قصد داریم شما را با انواع پله های دوبلکس در طراحی دکوراسیون داخلی، بیشتر آشنا کنیم.

انواع پله های دوبلکس
انواع پله دوبلکس در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

انواع پله های دوبلکس با توجه به طراحی داخلی خانه

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن: خانه هایی که به سبک مدرن طراحی می شوند، از قانون سادگی پیروی می نمایند. به همین دلیل در طراحی داخلی این خانه ها نمی توان از تمامی انواع پله  دوبلکس استفاده نمود. به طور مثال استفاده نمودن از پله های پر تجملات با نرده هایی طراحی شده، نامناسب ترین انتخاب برای این سبک طراحی می باشد. در این سبک باید توجه داشت که متریال انتخابی جهت طراحی پله ها، به صورت ساده و بدون هیچ تزئینی مورد استفاده قرار گیرد. به طور مثال استفاده نمودن از ترکیب چوب و شیشه در ساخت راه پله ها می تواند مناسب ترین انتخاب برای سبک مدرن محسوب شود.

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سنتی: از دیگر سبک های پر کاربرد در دکوراسیون داخلی، سبک سنتی است. در این سبک نیز طبیعی بودن هر مصالح و متریال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل می توان از چوب های طبیعی جهت طراحی و ساخت انواع پله استفاده نمود. نرده ها نیز می توانند با استفاده از چوب طراحی شوند. در این سبک طبیعی بودن تزئینات و جزئیات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.